Frownies lugu

Olen 50-ndates Eesti naine, kelle hobi aastaid erineva kosmeetika testimine. Peale toitumisnõustajaks õppimist hakkasin rohkem uurima ka kreemide koostist.
 
Minu jaoks on enda eest hoolitsemine alati väga oluline olnud, samas ei maksa minna äärmustesse. Testimise ajal sain aru, et väga odavad tooted nö masstooted ei muuda midagi minu jaoks ja väga kallistel ei tundud seda efekti, mida lootsin. Tahtsin leida mõistliku hinnaga, hea koostisega (võimalikult looduslikud) ja tõhusaid tooteid. Kes meist ikka usub, et äkki kreemi efekt tuleb peale 3- nda potsiku kasutamist. Ma tahtsin kohe näha ja tunda mõju.
 
Esimene leid oli Frownies kortsuplaastrid. Olin ammu mõelnud, et minu kurjuse korts kahe kulmu vahel on väga häiriv, samas see süst - kallis, hirmutav ja pole püsiv. Proovisin, meeldis, tundus lihtne ja mugav kasutada. Mõju - hommikul sile, õhtuks jälle kortsud tagasi, aga nagu soovitati tuleb seda jätkata ja jätkata. Olen väga visa ja võin nüüd öelda, et esimene pakk veel sellist rahuldavat tulemust ei andnud, aga peale 2,5 pakki ehk peale ca 1,5 aastat on tulemus püsivam ja olen rahul. Süstide peale ei mõtle. Plaastreid kleebin nüüd õhtuti eriti usinalt nädal enne tähtsat pidu. Olen saanud palju komplimente ja ka imestundu küsimusi, kas olen köinu süstimas, EI, EI IIAL. Niikaua kui saan kasutan plaastreid!
 
The Seaweed Bath co detox tselluliidi kreem ja seep. Mul on 4 last ja iga rasedusega 20kg kaalus juurde võtnud. See jätab oma jälje, tahad või ei taha. Kõige rohkme häirisid jalad. Need on nähtaval küll ainult nö rannahooajal, aga minul endal on kiuks. Vaatan end tihtipeale magamsitoa grderoobi suurest peeglist. Häiris. Katsetasin erinevaid kreeme, tegin kuivharjamist, ei midagi. Tekkis siis küll tunne, et äkki peab kasutama mitu kreemituubi järjest, äkki siis... No ikka ei midagi. Mingiks ajaks loobusin üldse. Kuni leidsin need tooted. Ega nad ise ju ei reklaamigi neid nii uhkelt ja ma võtsin seda alguses kui häid kehahooldustooteid hea hinnaga. Seepi jagub ju pea 5- kuuks. Hämmastav oli minu avastus kui 2 nädala pärast oli näha tulemus, just reis tagant, siledam ja ilusam. Nüüd teen seda ka nii, et kui lähen kuhugi, siis igapäevaselt kasutan dušši all käies. Muidi 1-2x nädalas. Mees kiidab, et nahk on nii sile. Ta ei tea ju, mis on selle taga, ei peagi teadma.
 
Proaura C vitamiini seerumi leidmine. Mul on rasvane näonahk ja midagi pole teha, vajub ja vajub. Vanasti kasutasin ampulle enne üritusi meigi alla. Aga kuidagi tüdinesin või ei sattununud viimati head. Ampullid on kallid ka ühekordseks kasutamiseks, pealegi pead neid ju varuma ja alati avastad liiga hilja, et pole... Nii ma otsisin enda jaoks sellist seerumit, mis kohe mõjuks, kohe pinguldaks. Ja nagu ikka, soovid täituvad. Proaura C vitamiini seerum on minu iluvõlur enne pidusid just. Kui muidu ma panen pool pipetitäit, siis enne pidu meigi alla ikka laristan hoolega, siis imendub ja peale läheb Frownies Immune perfect geel-kreem. Tulemus on üliperfektne, püsiv ja kaunis.