Silmaalused geelpadjad 3 paari (Korduvkasutatavad)

Tootekood: FUE
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
Hind:
24,95 €

Antioksüdantidega ja kollageeniga niisutavad ja toitvad silmaalused geelpadjad.
Pakendis 3 paari taaskasutatavaid geelipadjakesi.

VideoNeed geelpadjad on ideaalsed kui soovite vähendada ja siluda kortse, tumedaid silmaaluseid ja vajate värskendust enne tähtsale üritusele minekut.

Geelpadjad on taaskasutatavad ja tulemus on koheselt nähtav.

Kuidas kasutada?
Eelnevalt puhtale ja kuivale nahale.
Soovitavalt enne tupsutada sõrmeotstega Frownies Immune Shield seerumit silma alla, et tulemus oleks veel tõhusam.
Avage pakend ja võtke aluselt padjakesed, asetage silma alla nurgast asetatult. Ettevaatust esimsel kasutamisel, padjakesed on väga libedad. Soovitavalt heidke pikali.
Hoidke plaastreid 15 - 30 minutit.
Eemaldage plaastrid ja asetage alusele tagasi. Niisutage padjakesi kindlasti Frownies Roosiveega, siis kestavad padjakesed kauem. Pane pakendisse tagasi või minigripp kotti ja asetage külmikusse. Ühte komplekti padjakesi saab kasutada 3-4x, muutub igakorraga õhemaks ja kui enam pole võimalik kätte võtta ja silmade alla panna, siis on kasutamiskõlbmatu.

Võib kasutada nii tihti kui soovid. Ideaalis kui kasutama hakata siis 3 päeva järjest ja hiljem 1x nädalas või vastavalt soovile.

Koostis: Natural ingredients in Frownies Under Eye Treatment Patches are Aloe Vera, Natural moisturizing Glycerin, Cactus collagen, Sodium Alginate, Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Niacinamide (Vitamin B3), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aqua.

Frownies'i kvaliteediga looduslikud koostisosad aitavad parandada näo all oleva silmaala välimust kaunimaks ja kortsuvabaks.

Kokku sobivad tooted

Orgaaniline külmpressitud roosivesi aaloe ja eeterlike õlidega 59ml

Tootekood: Rose ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
16,80 €